Shpalljet

Filtrat

Shpallje Pastro të gjithçka

Vendos vendndodhjen time aktuale

Shpallje

Shpallje

Kategoria

Kategoria

Nënkategoria

Nënkategoria

Detajet e automjetit

Detajet e automjetit

Detajet e patundshmërisë

Detajet e patundshmërisë

Lloji i karburantit

Lloji i karburantit
Pastro të gjithçka
Më shumë filtra
Krahasoni
38 Shpallje
Ndaj sipas:
Më të rejat
Mercedes Benz S 350
10
Mercedes Benz S 350
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Mercedes
2021
0 km
Diesel
Lokacioni: M2, Talinoc i Jerlive
Sipas marrëveshjes
Pumpe e Betonit, Mercedes Actros 44.48
3
Pumpe e Betonit, Mercedes Actros 44.48
€ 350.000,00
Në shitje , Kamion ,
Në shitje
Mercedes
2012
49'200 km
Diesel
Lokacioni: Ferizaj
€ 350.000,00
Bentley Bentayga
19
Bentley Bentayga
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Bentley
2016
140'000 km
Benzinë
Lokacioni: M2, Talinoc i Jerlive
Sipas marrëveshjes
AUDI A6 3.0TDI QUATTRO
13
AUDI A6 3.0TDI QUATTRO
€ 22.950,00
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Audi
2015
114'891 km
Diesel
Lokacioni: Prizren
€ 22.950,00
Audi Q8 50 TDI  3X S-Line
10
Audi Q8 50 TDI 3X S-Line
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Audi
2020
29'000 km
Diesel
Lokacioni: M2, Talinoc i Jerlive
Sipas marrëveshjes
Lamborghini Urus 4.0 V8 650 HP Akrapovic Exhaust
10
Lamborghini Urus 4.0 V8 650 HP Akrapovic Exhaust
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Lamborghini
2020
1'000 km
Benzinë
Lokacioni: Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Mercedes Benz S 400D
10
Mercedes Benz S 400D
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Mercedes
2021
0 km
Diesel
Lokacioni: Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Mercedes S560 MAYBACH 4MATIC Dual Tone
10
Mercedes S560 MAYBACH 4MATIC Dual Tone
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Mercedes
2019
9'000 km
Benzinë
Lokacioni: Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Rent a Car Dardania Vetura
10
Rent a Car Dardania Vetura
Sipas marrëveshjes
Me qira , Vetura ,
Me qira
Lokacioni: M45P+F2 Priština
Sipas marrëveshjes
Mercedes GLE 350 COUPE 4MATIC
18
Mercedes GLE 350 COUPE 4MATIC
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Mercedes
2021
0 km
Diesel
Lokacioni: Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Audi Q8 50 TDI S-LINE QUATTRO
17
Audi Q8 50 TDI S-LINE QUATTRO
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Audi
2021
0 km
Diesel
Lokacioni: Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Audi A8
20
Audi A8
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Vetura ,
Në shitje
Audi
2014
180'000 km
Diesel
Lokacioni: M2, Talinoc i Jerlive
Sipas marrëveshjes

 

 

Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch