Shpalljet

Filtrat

Shpallje Pastro të gjithçka

Vendos vendndodhjen time aktuale

Shpallje

Shpallje

Kategoria

Kategoria

Nënkategoria

Nënkategoria

Detajet e automjetit

Detajet e automjetit

Detajet e patundshmërisë

Detajet e patundshmërisë

Lloji i karburantit

Lloji i karburantit
Pastro të gjithçka
Më shumë filtra
Krahasoni
15 Shpallje
Ndaj sipas:
Më të rejat
Yamaha Raptor 700r New Raptor 700r Sports Vehicles  Motoçikletë 2022 - Automjet
1
Yamaha Raptor 700r New Raptor 700r Sports Vehicles Motoçikletë 2022 - Automjet
€ 600,00
Në shitje , Motoçikletë ,
Në shitje
Yamaha
2022
2'000 km
Benzinë
Lokacioni: 8GJ3P66X+CJ
€ 600,00
Biçikletë - Automjet
2
Biçikletë - Automjet
€ 5.500,00
Në shitje , Biçikletë ,
Në shitje
Benzinë
Lokacioni: Yliopistonkatu 12, 20100 Turku, Finland
€ 5.500,00
Citroen DS3 Cabrio Veturë 2013 - Automjet
9
Citroen DS3 Cabrio Veturë 2013 - Automjet
€ 7.300,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Citroen
2013
162'376 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 7.300,00
Fiat 500 1.2i Veturë 2010 - Automjet
9
Fiat 500 1.2i Veturë 2010 - Automjet
€ 6.400,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Fiat
2010
119'762 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 6.400,00
Citroen DS3 1.6i Veturë 2012 - Automjet
8
Citroen DS3 1.6i Veturë 2012 - Automjet
€ 6.900,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Citroen
2012
177'316 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 6.900,00
Hyundai i20 Veturë 2012 - Automjet
7
Hyundai i20 Veturë 2012 - Automjet
€ 6.700,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Hyundai
2012
122'150 km
Benzinë
Lokacioni: Rr. e bujanovcit p.n., Gëzimi Engineering, Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 6.700,00
Seat Ibiza FR 1.4 TSI Veturë 2010 - Automjet
7
Seat Ibiza FR 1.4 TSI Veturë 2010 - Automjet
€ 8.500,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Seat
2010
155'025 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 8.500,00
Seat Ibiza iTech 1.2 TSI Veturë 2014 - Automjet
8
Seat Ibiza iTech 1.2 TSI Veturë 2014 - Automjet
€ 8.700,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Seat
2014
157'095 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 8.700,00
Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Veturë 2012 - Automjet
13
Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Veturë 2012 - Automjet
€ 11.700,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Ford
2012
156'700 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 11.700,00
Porsche Cayenne 3.0B Veturë 2018 - Automjet
10
Porsche Cayenne 3.0B Veturë 2018 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Porsche
2018
63'000 km
Benzinë
Lokacioni: M2, Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Porsche Cayman 2.7B Veturë 2014 - Automjet
10
Porsche Cayman 2.7B Veturë 2014 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Porsche
2014
110'000 km
Benzinë
Lokacioni: M2, Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Mercedes S350d LANG 4MATIC AMG LINE Veturë 2014 - Automjet
11
Mercedes S350d LANG 4MATIC AMG LINE Veturë 2014 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Mercedes
2014
Benzinë
Lokacioni: M2, Çagllavicë
Sipas marrëveshjes

 

 

Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch