Shpalljet

Filtrat

Shpallje Pastro të gjithçka

Vendos vendndodhjen time aktuale

Shpallje

Shpallje

Kategoria

Kategoria

Nënkategoria

Nënkategoria

Detajet e automjetit

Detajet e automjetit

Detajet e patundshmërisë

Detajet e patundshmërisë

Lloji i karburantit

Lloji i karburantit
Pastro të gjithçka
Më shumë filtra
Krahasoni
17 Shpallje
Ndaj sipas:
Më të rejat
Volkswagen Passat 3BG 1.9 Automatik Veturë 2003 - Automjet
12
Volkswagen Passat 3BG 1.9 Automatik Veturë 2003 - Automjet
€ 3.800,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Volkswagen Passat
2003
374'000 km
Diesel
Lokacioni: Pristina
€ 3.800,00
Citroen C4 Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI - Exclusive Veturë 2012 - Automjet
9
Citroen C4 Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI - Exclusive Veturë 2012 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Citroen
2012
Diesel
Lokacioni: Pristina
Sipas marrëveshjes
Opel Astra 1.7 CDTI Veturë 2011 - Automjet
6
Opel Astra 1.7 CDTI Veturë 2011 - Automjet
€ 6.000,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Opel
2011
183'000 km
Lokacioni: Metush Krasniqi, Gjilan
€ 6.000,00
BMW X3 xDrive20d Veturë 2011 - Automjet
9
BMW X3 xDrive20d Veturë 2011 - Automjet
€ 11.700,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
BMW
2011
208'494 km
Diesel
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 11.700,00
Citroen DS3 1.6i Veturë 2012 - Automjet
8
Citroen DS3 1.6i Veturë 2012 - Automjet
€ 6.900,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Citroen
2012
177'316 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 6.900,00
Hyundai i20 Veturë 2012 - Automjet
7
Hyundai i20 Veturë 2012 - Automjet
€ 6.700,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Hyundai
2012
122'150 km
Benzinë
Lokacioni: Rr. e bujanovcit p.n., Gëzimi Engineering, Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 6.700,00
Seat Ibiza iTech 1.2 TSI Veturë 2014 - Automjet
8
Seat Ibiza iTech 1.2 TSI Veturë 2014 - Automjet
€ 8.700,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Seat
2014
157'095 km
Benzinë
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 8.700,00
BMW X1 xDrive20d 2016 - Automjet
11
BMW X1 xDrive20d 2016 - Automjet
€ 21.900,00
Në shitje ,
Në shitje
BMW
2016
173'281 km
Diesel
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 21.900,00
VW Golf Plus 1.6 TDI Veturë 2010 - Automjet
7
VW Golf Plus 1.6 TDI Veturë 2010 - Automjet
€ 7.700,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
VW
2010
255'666 km
Diesel
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 7.700,00
Opel Meriva 1.7 CDTI Automatic Veturë 2010 - Automjet
7
Opel Meriva 1.7 CDTI Automatic Veturë 2010 - Automjet
€ 7.900,00
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Opel
2010
157'141 km
Diesel
Lokacioni: Dëshmorët e Kombit, Gjilan
€ 7.900,00
VW Polo 1.4 TDI Veturë 2014 - Automjet
8
VW Polo 1.4 TDI Veturë 2014 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
VW
2014
Diesel
Lokacioni: M2, Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Porsche Cayenne 3.0B Veturë 2018 - Automjet
10
Porsche Cayenne 3.0B Veturë 2018 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Porsche
2018
63'000 km
Benzinë
Lokacioni: M2, Çagllavicë
Sipas marrëveshjes

 

 

Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch