Shpalljet

Filtrat

Shpallje Pastro të gjithçka

Vendos vendndodhjen time aktuale

Shpallje

Shpallje

Kategoria

Kategoria

Nënkategoria

Nënkategoria

Detajet e automjetit

Detajet e automjetit

Detajet e patundshmërisë

Detajet e patundshmërisë

Lloji i karburantit

Lloji i karburantit
Pastro të gjithçka
Më shumë filtra
Krahasoni
4 Shpallje
Ndaj sipas:
Më të rejat
Citroen C4 Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI - Exclusive Veturë 2012 - Automjet
9
Citroen C4 Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI - Exclusive Veturë 2012 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Citroen
2012
Diesel
Lokacioni: Pristina
Sipas marrëveshjes
BMW 730LD XDRIVE M-SPORT INDIVIDUAL PRESIDENCIAL Veturë 2020 - Automjet
15
BMW 730LD XDRIVE M-SPORT INDIVIDUAL PRESIDENCIAL Veturë 2020 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
BMW
2020
5'000 km
Diesel
Lokacioni: M2, Çagllavicë
Sipas marrëveshjes
Mercdes-Benz C 250d BlueTEC 9G Tronic Veturë 2017 - Automjet
12
Mercdes-Benz C 250d BlueTEC 9G Tronic Veturë 2017 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Mercdes-Benz
2017
181'000 km
Diesel
Lokacioni: Priština
Sipas marrëveshjes
Opel Insignia 2.0 CDTI Veturë 2011 - Automjet
4
Opel Insignia 2.0 CDTI Veturë 2011 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Në shitje , Veturë ,
Në shitje
Opel Insignia
2011
214'000 km
Diesel
Lokacioni: Priština
Sipas marrëveshjes

 

 

Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch