54 m2 Shitet banesa ne qender Banesë - Banim / Industri
54 m2 Shitet banesa ne qender Banesë - Banim / Industri
€ 120.000,00
Kategoria:
- Banim / Industri
Nënkategoria:
Banesë
Adresa ose vendi:
Nënë Tereza, Prishtinë
Viti i ndërtimit:
1960
Kati:
1
Madhësia:
54 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
1
Banjo:
1
Shkolla fillore:
50 m
Shkolla e mesme:
1000 m
Transporti publik:
50 m

Banesa ne shitje ?

Lokacioni: 3 sheshirat (Qender)

Siperfaqe: 54M2 plus bodrum 6m2

Kati perdhesë

 

Renditjet:

– 1Dhomë Gjumit ?

– 1 Sallon ? 

– 1 Kuzhinë ndaras

– 1 Banjo ??

– 1 Koridor

– 1 Ballkon 

 

Çmimi i volitshëm

   

– Mirembajtje te Hymjes♻️

 

              Nr kontakti: +383 46 164 266

Whatsaap & Viber  +383 46 164 266

1 ballkon
Hapësirë për fëmijë
Internet
Internet fibër
Mirëmbajtje
Ndërtim i vjetër
Ngrohje qëndrore
Parking të jashtëm
TV kabllor

54 m2 Shitet banesa ne qender Banesë - Banim / Industri

€ 120.000,00
Numri kontaktues:
+383 46 164 266
Adresa ose vendi:
Nënë Tereza, Prishtinë
Kategoria:
- Banim / Industri
Nënkategoria:
Banesë
Viti i ndërtimit:
1960
Kati:
1
Madhësia:
54 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
1
Banjo:
1
Shkolla fillore:
50 m
Shkolla e mesme:
1000 m
Transporti publik:
50 m
Offer ID #23044
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch