90 m2 Shitet Banesa - Banim / Industri
90 m2 Shitet Banesa - Banim / Industri
2020
€ 760,00
Kategoria:
- Banim / Industri
Adresa ose vendi:
Matiqan, Prishtinë
Viti i ndërtimit:
2020
Kati:
7
Madhësia:
90 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
2
Banjo:
2
Shkolla fillore:
300 m
Transporti publik:
3 m

Banesa ne shitje ?

Lokacioni: Rruga Muharrem Fejza

Siperfaqe: 90 M2

Kati 7

 

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit ?

– 1 Sallon ? & Kuzhin ?

– 1 Shpajz

– 1 Banjo ??

– 1 WC

– 1 Koridor

– 1 Ballkona 

– 1 Garazhë

 

Çmimi: 760m2

   

– Mirembajtje te Hymjes♻️

 

              Nr kontakti: +383 46 164 266

  1. Whatsaap & Viber  +383 46 164 266
1 ballkon
Ashensor
Hapësirë për fëmijë
Internet

90 m2 Shitet Banesa - Banim / Industri

€ 760,00
Hyzdri Krasniqi
Hyzdri Krasniqi
Shitës privat
Adresa ose vendi:
Matiqan, Prishtinë
Kategoria:
- Banim / Industri
Viti i ndërtimit:
2020
Kati:
7
Madhësia:
90 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
2
Banjo:
2
Shkolla fillore:
300 m
Transporti publik:
3 m
Offer ID #22052
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch