Apple iPhone 12 128GB Celularë - Elektronikë
Apple iPhone 12 128GB Celularë - Elektronikë
€ 1.149,00
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Adresa ose vendi:
Pristina
Marka:
Apple
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20500
Offer ID #20500

Garancion: 12 muaj
* Ekran: 6.1″Super Retina XDR OLED, HDR10, 625 nits (typ), 1200 nits (peak)
* Rezolucioni:1170 x 2532 pixels,
* Cpu: Apple A14 Bionic Hexa-core (2×3.1 GHz Firestorm + 4×1.8 GHz Icestorm)
* Kamera: Dual 12MP + 12MP Front: 12MP
* Video: 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 30fps), stereo sound rec.
* Memorje: 128 GB, 4 GB RAM
* Bateria: Li-Po 5000 mAh
* Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
* Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
* USB Type-C 2.0

Apple iPhone 12 128GB Celularë - Elektronikë

€ 1.149,00
Kompani biznesi
Adresa ose vendi:
Pristina
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Marka:
Apple
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20500
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch