Apple Ofertë për Apple iPhone / Samsung Galaxy dhe shumë më tepër. Celularë - Elektronikë
Apple Ofertë për Apple iPhone / Samsung Galaxy dhe shumë më tepër. Celularë - Elektronikë
€ 800,00
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Adresa ose vendi:
Tirana, Albania
Marka:
Apple

PËRSHKRIM I PRODUKTIT:

 

Ofertë për celularë me shumicë të të gjitha llojeve dhe Elektronikë në Përgjithësi.

 

Krejt e re (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk është përdorur 100% origjinale / origjinale 1 vit garanci ndërkombëtare e plotë pajisje të mbyllura (kutia origjinale e paketimit) Kutia krejt e re (prodhuesi origjinal) - nuk ka kopje Të gjitha produktet janë origjinale të reja.

 

PËRSHKRIM I PRODUKTIT:

 

Ofertë për celularë me shumicë të të gjitha llojeve dhe Elektronikë në Përgjithësi.

 

Krejt e re (në kutinë origjinale) – asnjëherë nuk është përdorur 100% origjinale / origjinale 1 vit garanci ndërkombëtare e plotë pajisje të mbyllura (kutia origjinale e paketimit) Kutia krejt e re (prodhuesi origjinal) – nuk ka kopje Të gjitha produktet janë origjinale të reja.

 

Të gjitha prodhimet tona shiten me 80% të çmimit origjinal të tregut.

 

Ne ofrojmë shitjen me pakicë dhe shumicë më të mirë në internet dhe sigurojmë 100% kënaqësi dhe shpërndarje.

 

Këtu është lista e telefonave celularë që shesim më poshtë:

 

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, HUAWEI, CAT, HTC, Motorola, Lenovo, Xiaomi, Oppo, Asus, ZTE, Alcatel, Microsoft, Vodafone, Micromax, Acer, Panasonic.

 

Ne shesim produkte me shumicë dhe marka të ndryshme të pajisjeve elektronike të reja, të tilla si: Telefoni celular, Apple Airpod, Sony PlayStation, frigorifer, laptop, iPad, TV, kamera, konzola lojrash, instrumente muzikorë, kompjuter, MSI GeForce, ndërprerës Cisco, antminer, bebe karrocë fëmijësh dhe shumë më tepër dhe TV.

 

Ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe u sigurojmë klientëve tanë produkte me cilësi të shkëlqyeshme.

 

NA KONTAKTONI P INR PYETJET

 

E: posta: vtechelectronicseurop77@gmail.com

Skype: vtechelectronicseurop77

Emri: Radomil Walczak

Apple Ofertë për Apple iPhone / Samsung Galaxy dhe shumë më tepër. Celularë - Elektronikë

€ 800,00
Kompani biznesi
Numri kontaktues:
3535789000
Adresa ose vendi:
Tirana, Albania
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Marka:
Apple
Offer ID #23175
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch