ASUS VZ27VQ 27″ Curved Monitor Ekran - Elektronikë
ASUS VZ27VQ 27″ Curved Monitor Ekran - Elektronikë
€ 259,00
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Ekran
Adresa ose vendi:
Isa Boletini, Prishtinë
Marka:
ASUS
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20360
Offer ID #20360

-Panel Size: Wide Screen 27.0″(68.6cm) 16:9
-Color Saturation : 125%(sRGB)
-Panel Backlight / Type : VA
-True Resolution : 1920×1080
-Display Viewing Area(HxV) : 597.89 x 336.31 mm
-Display Surface Non-glare
-Pixel Pitch : mm
-Brightness(Max) : 250 cd/㎡
-Contrast Ratio (Max) : 3000:1
-ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 100000000:1
-Viewing Angle (CR≧10) : 178°(H)/178°(V)
-Response Time : 5ms (Gray to Gray)
-Display Colors : 16.7M
-Flicker free
-Curved Panel : 1800R
-Signal Input : HDMI, D-Sub, DisplayPort See Less
-12 Muaj Garancion

ASUS VZ27VQ 27″ Curved Monitor Ekran - Elektronikë

€ 259,00
Kompani biznesi
Isa Boletini, Prishtinë
Adresa ose vendi:
Isa Boletini, Prishtinë
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Ekran
Marka:
ASUS
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20360
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch