Audi A5 TDI QUATTRO S-LINE 272PS Veturë 2017 - Automjet
Audi A5 TDI QUATTRO S-LINE 272PS Veturë 2017 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
Audi
Modeli:
A5
Kilometra:
165'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21527
Offer ID #21527
 • Year 2017
 • Make AUDI
 • Model A5
 • Body Style Liftback
 • Mileage 165000
 • Transmission Automatic
 • Drivetrain 4WD
 • Engine 3.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim S-LINE QUATTRO
 • Exterior Color White
 • Interior Color Black
360°-Kamera
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Drita laserike
Dritare elektrike
Dritat e ditës
Dritë atuomatike për kthesa
Federët me ajr
Klimë (AC)
Navigation
Sport
Ulëse lëkure

Audi A5 TDI QUATTRO S-LINE 272PS Veturë 2017 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
Audi
Modeli:
A5
Kilometra:
165'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21527
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch