Audi A7 3.0 BI-TDI QUATTRO S-LINE 320HP Veturë 2014 - Automjet
Audi A7 3.0 BI-TDI QUATTRO S-LINE 320HP Veturë 2014 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2014
Marka:
Audi
Modeli:
A7
Kilometra:
168'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Hiri
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21443
Offer ID #21443
 • Year 2014
 • Make AUDI
 • Model A7
 • Body Style Liftback
 • Mileage 168000
 • Transmission Automatic
 • Drivetrain 4WD
 • Engine 3.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim S-LINE QUATTRO
 • Exterior Color Grey
 • Interior Color Grey
360°-Kamera
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Dritat e ditës
Dritë atuomatike për kthesa
Federët me ajr
Klimë (AC)
Navigation
Sport
Ulëse lëkure

Audi A7 3.0 BI-TDI QUATTRO S-LINE 320HP Veturë 2014 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2014
Marka:
Audi
Modeli:
A7
Kilometra:
168'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Hiri
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21443
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch