Audi A8 Veturë 2015 - Automjet
Audi A8 Veturë 2015 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Priština
Viti i prodhimit:
2015
Marka:
Audi
Modeli:
A8
Kilometra:
161'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel

Audi A8 3.0 Matrix full extra

Audi A8 3.0 dizell quattro MATRIX full extra ngjyre e bardhe perla gjendja e vetures perfekte per kontakt 049160160

4×4
ABS
Airbag
Asistent i rrezes së lartë
Bluetooth
Bordcomputer
Dritare elektrike
Dritat e ditës
E doganuar
ESP
Isofix
Klimë (AC)
Navigation
Ulëse lëkure

Audi A8 Veturë 2015 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Numri kontaktues:
049160160
Adresa ose vendi:
Priština
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2015
Marka:
Audi
Modeli:
A8
Kilometra:
161'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #19984
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch