Audi Q5 3.0 TDI Quattro Veturë 2013 - Automjet
Audi Q5 3.0 TDI Quattro Veturë 2013 - Automjet
€ 20.900,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Viti i prodhimit:
2013
Marka:
Audi
Modeli:
Q5
Kilometra:
199'047 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21995
Offer ID #21995
•Audi Q5 3.0 TDI Quattro ??
•2013 | 199047 KM
•180 KW | 245 PS
•Navi | Senzora | Ecosystem | Camera
•Liber Servisi
•Financim deri 80% me norm interesi vjetor 4.92% nga TEB Banka.
•Mundesi shitje pa doganë(export) IM7
info: +383 (0) 49 144 779
Rr.Bujanocit, Gjilan.
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Klimë (AC)
Navigation
Ulëse lëkure

Audi Q5 3.0 TDI Quattro Veturë 2013 - Automjet

€ 20.900,00
Kompani biznesi
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2013
Marka:
Audi
Modeli:
Q5
Kilometra:
199'047 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21995
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch