106 m2 Banesë - Banim / Industri
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Banim / Industri
Nënkategoria:
Banesë
Adresa ose vendi:
Pristina
Kati:
8
Madhësia:
106 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
2
OSO Real Estate
 
Banesa ne shitje
Lokacioni: Mati 1
 
Renditjet:
– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon & Kuzhine
– 2 Banjo
– Koridor
– 2 Ballkona
– Mirembajtje te Hymjes
– Parking para Objektit 
 
Nr kontakti: +383 46 164 266
Whatsaap & Viber +383 46 164 266
2 ballkona
Ashensor

106 m2 Banesë - Banim / Industri

Sipas marrëveshjes
Numri kontaktues:
+383 46 164 266
Adresa ose vendi:
Pristina
Kategoria:
- Banim / Industri
Nënkategoria:
Banesë
Kati:
8
Madhësia:
106 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
2
Offer ID #19930
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch