62 m2 Banesë
€ 240,00
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesë
Adresa dhe vendi:
Muharrem Fejza, Prishtinë
Kati:
2
Madhësia:
62 m2
Mobilimi:
E mobiluar
Dhoma gjumi:
2
Banjo:
1
Shkolla fillore:
200 m
Shkolla e mesme:
1000 m
Transporti publik:
30 m
Offer ID #18811
Offer ID #18811

Nje dhome e gjumit eshte ideale per nje person.

Banjoja ka makine per larjen e teshave dhe kuzhina e ka te montuar makinen per larjen e eneve.

Na kontakoni edhe ne Viber ose WhatsApp

1 ballkon
Mirëmbajtje
Ndërtim i ri
Parking të jashtëm

62 m2 Banesë

€ 240,00
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesë
Kati:
2
Madhësia:
62 m2
Mobilimi:
E mobiluar
Dhoma gjumi:
2
Banjo:
1
Shkolla fillore:
200 m
Shkolla e mesme:
1000 m
Transporti publik:
30 m
Offer ID #18811

Kontakto

  Kompani biznesi
  Prishtinë
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch