Banesë 3 dhomëshe
€ 96.000,00
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesa
Adresa dhe vendi:
Muharrem Fejza, Prishtinë
Kati:
8
Madhësia:
131 m2
Mobilimi:
E mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
2
Offer ID #18929
Offer ID #18929

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër shkollës Pavarsia në objektin e ndërtuar nga kompania “Vëllezërit Asllani”. Ky objekt është duke u ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi dhe ofron kushte shumë të mira për banim, parkingje të mjaftueshme, hapësira të përbashkëta etj.
*Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në Maj 2020.
Banesa ndodhet në katin e 8-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 1 Depo
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

1 ballkon
Ashensor
Ndërtim i ri
Ngrohje me kallda
Parking të jashtëm

Banesë 3 dhomëshe

€ 96.000,00
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesa
Adresa dhe vendi:
Muharrem Fejza, Prishtinë
Kati:
8
Madhësia:
131 m2
Mobilimi:
E mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
2
Offer ID #18929

Kontakto

  Kompani biznesi
  Prishtinë
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch