Banesë 3 dhomëshe
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesa
Adresa dhe vendi:
Arberi, Pristina
Kati:
2
Madhësia:
116 m2
Mobilimi:
E mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
1
Offer ID #18975
Offer ID #18975
 
Po ofrojmë përSHITJE banesë 116.m² në Arbëri/Dragodan.
Banesa ndodhet në rrugën më të frekuentuar të lagjës Arbëria, aty ku ndodhen edhe “Fresco”, “Kaci dhe Sellma”, “Valdrin Sahiti”, “Sach Caffe”, “Fivestar Fitness”.
Banesa është e projektuar me arkitekt, mobilje moderne si dhe fasadë me strukturë dekoruese.
Nga hyrja kryesore banesa është në katin e 2-të të banimit. Ndërsa nga hyrja mbrapa (kah “Fresco”) banesa ndodhet në katin (-1).
__
Banesa ndahet në:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhomë gjumi
– Banjo
– Utilit
– Ballkon
Karakteristikat që do ti pëlqeni:
– Orientim në lindje dhe jug
– Ndricim natyror gjatë gjithë ditës
– Klimë
– Izolim me tulla
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
1 ballkon

Banesë 3 dhomëshe

Sipas marrëveshjes
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesa
Adresa dhe vendi:
Arberi, Pristina
Kati:
2
Madhësia:
116 m2
Mobilimi:
E mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
1
Offer ID #18975

Kontakto

  Kompani biznesi
  Prishtinë
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch