BMW X1 xDrive20d 2016 - Automjet
BMW X1 xDrive20d 2016 - Automjet
€ 21.900,00
Kategoria:
- Automjet
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Viti i prodhimit:
2016
Marka:
BMW
Modeli:
X1
Kilometra:
173'281 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21889
Offer ID #21889
•2016 | 173281 KM
•140 KW | 190 PS
•Navi | Senzora | Camera
•Startstop | Ecosystem | Parking Assist
•Liber Servisi
•Financim deri 80% me norm interesi vjetor 4.92% nga TEB Banka.
•Mundesi shitje pa doganë(export) IM7
info: +383 (0) 49 144 779
Rr.Bujanocit, Gjilan.
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Dritë atuomatike për kthesa
E doganuar
Federët me ajr
Klimë (AC)
Navigation
Ulëse lëkure

BMW X1 xDrive20d 2016 - Automjet

€ 21.900,00
Kompani biznesi
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Kategoria:
- Automjet
Viti i prodhimit:
2016
Marka:
BMW
Modeli:
X1
Kilometra:
173'281 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21889
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch