BMW X3 xDrive20d Veturë 2011 - Automjet
BMW X3 xDrive20d Veturë 2011 - Automjet
€ 11.700,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Viti i prodhimit:
2011
Marka:
BMW
Modeli:
X3
Kilometra:
208'494 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Hiri
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21967
Offer ID #21967
•BMW X3 xDrive20d Automatic
•2011 | 208494 KM
•135 KW | 184 PS
•Navi | Senzora
•Liber Servisi
•Mundesi shitje pa doganë(export) IM7
info: +383 (0) 49 144 779
Rr.Bujanocit, Gjilan.
4×4
ABS
Airbag
Bluetooth
Bordcomputer
Dritare elektrike
E doganuar
Klimë (AC)
Navigation
Ulëse lëkure

BMW X3 xDrive20d Veturë 2011 - Automjet

€ 11.700,00
Kompani biznesi
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2011
Marka:
BMW
Modeli:
X3
Kilometra:
208'494 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Hiri
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21967
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch