BMW X5 30D XDRIVE M-SPORT INDIVIDUAL Veturë 2018 - Automjet
BMW X5 30D XDRIVE M-SPORT INDIVIDUAL Veturë 2018 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2018
Marka:
BMW
Modeli:
X5
Kilometra:
13'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Kaltërt
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21486
Offer ID #21486
 • Year 2018
 • Make BMW
 • Model X5
 • Body Style SUV
 • Mileage 13000
 • Transmission Automatic
 • Drivetrain 4WD
 • Engine 3.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim XDRIVE , M-SPORT
 • Exterior Color Blue
 • Interior Color Brown
360°-Kamera
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Dritat e ditës
Dritë atuomatike për kthesa
Federët me ajr
Isofix
Klimë (AC)
Navigation
Pako Sport
Sport
Ulëse lëkure

BMW X5 30D XDRIVE M-SPORT INDIVIDUAL Veturë 2018 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2018
Marka:
BMW
Modeli:
X5
Kilometra:
13'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Kaltërt
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21486
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch