Citroen C4 Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI - Exclusive Veturë 2012 - Automjet
Citroen C4 Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI - Exclusive Veturë 2012 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Pristina
Viti i prodhimit:
2012
Marka:
Citroen
Modeli:
C4
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
E hirit
Lloji i karburantit:
Diesel

Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI – Exclusive
Citroen C4 ka keto specifika:
Karrikat elektronike
Xhamat elektronik
Pasqyrat elektronike
Dritat Smart (levizvin dritat me levizje te timonit)
Bluetooth, USB, AUX
Karrikat me nxemje & masazh
Panorame
Senzor 360 shkalle (edhe ne pasqyra)
Frigorifer ftohes
Prize elektrike 220volt
Start/Stop – BlueMotion

Per me shume informacione mund te kontaktoni direkt ose ne viber +383 45 529 951

Alarm
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Drita LED
Drita Xenon
Dritare elektrike
Dritë atuomatike për kthesa
E doganuar
Hands-free kit (Adapter)
Klimë (AC)
Navigation
Panoramë
Ulëse lëkure
Ulëse me masazhë
WLAN / Wifi Hotspot

Citroen C4 Shitet Citroen C4 1.6 e-HDI - Exclusive Veturë 2012 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Numri kontaktues:
045 529 951
Adresa ose vendi:
Pristina
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2012
Marka:
Citroen
Modeli:
C4
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
E hirit
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #23025
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch