Jeep Grand Cherokee Overland Panorama Veturë 2012 - Automjet
Jeep Grand Cherokee Overland Panorama Veturë 2012 - Automjet
€ 17.900,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Viti i prodhimit:
2012
Marka:
Jeep
Modeli:
Grand Cherokee
Kilometra:
242'778 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21986
Offer ID #21986
•Jeep Grand Cherokee Overland Panorama??
•3.0 Diesel
•2012 | 242778 KM
•177 KW | 241 PS
•Distronic | Startstop | Karriga me nxemje/klim
•Navi | Senzora | Camera
•All Season Drive | Kuk tërheqëse
•Financim deri 80% me norm interesi vjetor 4.92% nga TEB Banka.
•Mundesi shitje pa doganë(export) IM7
info: +383 (0) 49 144 779
Rr.Bujanocit, Gjilan.
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Federët me ajr
Klimë (AC)
Navigation
Sport
Ulëse lëkure

Jeep Grand Cherokee Overland Panorama Veturë 2012 - Automjet

€ 17.900,00
Kompani biznesi
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2012
Marka:
Jeep
Modeli:
Grand Cherokee
Kilometra:
242'778 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21986
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch