Lenovo Lenovo Legion Y540-17 i7-9750HF Laptop - Elektronikë
Lenovo Lenovo Legion Y540-17 i7-9750HF Laptop - Elektronikë
€ 1.479,00
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Laptop
Adresa ose vendi:
Isa Boletini, Prishtinë
Marka:
Lenovo
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20375
Offer ID #20375

-Intel Core i7-9750HF 2.60GHz 12M Cache, 6 Cores / 12 Threads
-16GB RAM DDR4
-512GB SSD M.2 NVMe
-17.3″ FHD (1920 x 1080) IPS, anti-glare, 144Hz, 300 nits
-NVIDIA RTX 2060-6GB Dedicated
-Harman® speakers with Dolby Atmos® for Gaming
-802.11 AC (2 x 2)
-Bluetooth® 5.0
-RJ45 Gigabit Ethernet 1000M LAN
-USB-C
-3 x USB 3.1** (Gen 1)
-Mini DisplayPort™ 1.4
-HDMI™ 2.0
-RJ45
-Kensington lock
-Audio combo jack
-24 Muaj Garancion

Lenovo Lenovo Legion Y540-17 i7-9750HF Laptop - Elektronikë

€ 1.479,00
Kompani biznesi
Isa Boletini, Prishtinë
Adresa ose vendi:
Isa Boletini, Prishtinë
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Laptop
Marka:
Lenovo
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20375
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch