Mercdes-Benz C 250d BlueTEC 9G Tronic Veturë 2017 - Automjet
Mercdes-Benz C 250d BlueTEC 9G Tronic Veturë 2017 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Priština
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
Mercdes-Benz
Modeli:
C 250d BlueTEC 9G Tronic
Kilometra:
181'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #20041
Offer ID #20041

I SAPO ARDHUR NGA ??GJERMANIS ??PA DOGAN
VITI 08/ 2017
SHPETESI TIMON F1
9 SHPETESI +R
START – STOP SEMAFOR ? MU FIK VETURA
AUTOHOLD
TEMPOMAT
EURO 6 MOTORI
150 KW ( 204 PS )
TYFIN DERI VITIN 2022
SERVISI TE SAPO KRYM
ALOFELNA 18COL TE REJA
GOMA TE REJA
PULLA TIMON
TEMPOMAT
SENZOR PARKIM PARA DHE MBRAPA
SENZOR DRITAVE
SENZOR SHIU

4×4
ABS
Airbag
Asistent i rrezes së lartë
Bluetooth
Bordcomputer
Drita LED
Dritare elektrike
Dritat e ditës
Dritë atuomatike për kthesa
ESP
Hands-free kit (Adapter)
Isofix
Klimë (AC)
Navigation
Ndriçim të ambientit
Sport

Mercdes-Benz C 250d BlueTEC 9G Tronic Veturë 2017 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Prishtinë
Numri kontaktues:
0491088707
Adresa ose vendi:
Priština
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
Mercdes-Benz
Modeli:
C 250d BlueTEC 9G Tronic
Kilometra:
181'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #20041
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch