Mercedes E 220D AMG LINE Veturë 2017 - Automjet
Mercedes E 220D AMG LINE Veturë 2017 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
Mercedes
Modeli:
E 220D
Kilometra:
123'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21216
Offer ID #21216
 • Year 2017
 • Make MERCEDES
 • Model E-Class
 • Body Style Sedan
 • Mileage 123000
 • Transmission Automatic
 • Engine 2.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim AMG LINE
 • Exterior Color Black
 • Interior Color Black
360°-Kamera
ABS
Airbag
Alarm
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Federët me ajr
Isofix
Klimë (AC)
Navigation

Mercedes E 220D AMG LINE Veturë 2017 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
Mercedes
Modeli:
E 220D
Kilometra:
123'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21216
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch