Mercedes GLE 400D AMG LINE 4MATIC Veturë 2020 - Automjet
Mercedes GLE 400D AMG LINE 4MATIC Veturë 2020 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2020
Marka:
Mercedes
Modeli:
GLE
Kilometra:
26'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21363
Offer ID #21363
 • Year 2020
 • Make MERCEDES
 • Model GLE
 • Body Style SUV
 • Mileage 26000
 • Transmission Automatic
 • Drivetrain 4WD
 • Engine 3.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim 4MATIC , AMG LINE
 • Exterior Color Red
 • Interior Color Black
360°-Kamera
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Asistent i rrezes së lartë
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Dritat e ditës
Dritë atuomatike për kthesa
Federët me ajr
Klimë (AC)
Navigation
Panoramë
Sport

Mercedes GLE 400D AMG LINE 4MATIC Veturë 2020 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2020
Marka:
Mercedes
Modeli:
GLE
Kilometra:
26'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21363
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch