E-Trotinet M365Pro Mallra sportive
E-Trotinet M365Pro Mallra sportive
€ 349,00
Kategoria:
Artikuj
NĂ«nkategoria:
Mallra sportive
Adresa dhe vendi:
Pristina
Marka:
E-Trotinet
Modeli:
M365Pro
Ngjyra:
Hiri
 • Made for Germany🇩🇪🇩🇪
 • Standarte Europiane🇪🇺
 • Garancion 12 Muaj
 • Super Qmim Vetem: Nga 499.00€ nĂ« 349.00€
 • Sasia e Limituar
 • Transporti nĂ« tĂ«rĂ« Europen Gratis!
 • Porosia mundĂ« tĂ« behet  nga tĂ« gjjtha vendet e Bashkimit Evropian
 • Motori: 350W, Pa zĂ«
 • Bateria Litium: 36V 10.4AH 
 • Goma: 8.5” Speciale me Absorbim dridhjeve
 • ShpejtĂ«sia 1: Max.15 KM / H
 • ShpejtĂ«sia 2: Max.20 KM / H
 • ShpejtĂ«sia 3: Max.25KM / H
 • Tempomat
 • Rezistent ndaj ujit
 • Korniza: Aliazh alumini
 • QĂ«ndrueshmeria e baterisĂ«:25km derinĂ« 30km
 • Ngjitja: 35 shkall
 • Frena: Frena elektrike + Frena e diskut
 • Trajtimi LartĂ«sia e shiritit: 110CM
 • GjatĂ«sia e KuvertĂ«s: 58CM
 • Ndriçimi: LED
 • Absorbim i goditjeve:
 • Absorbim i shokut tĂ« gomave
 • Periudha e karikimit: 3-4 orĂ«
 • Ngarkesa maksimale: 120KG 
 • Pesha neto: 14KG
 • MadhĂ«sia e palosshme: 107*43*53CM
 • MadhĂ«sia e trotinetit:    107*110*43CM
 • Funksioni me Aplikcaion:
 • NdĂ«rprerĂ«si i  shpejtĂ«sisĂ«, 
 • Fillimi jo-zero,      
 • Lundrimi kontrolli, Dritat, treguesi i baterisĂ«

E-Trotinet M365Pro Mallra sportive

€ 349,00
Kategoria:
Artikuj
NĂ«nkategoria:
Mallra sportive
Marka:
E-Trotinet
Modeli:
M365Pro
Ngjyra:
Hiri
Offer ID #19156

Kontakto

  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch