Penthouse 254 m² me 4.6 ari oborr
Penthouse 254 m² me 4.6 ari oborr
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesa
Adresa dhe vendi:
Kalabria, Prishtinë
Madhësia:
254 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
3
Offer ID #18988
Offer ID #18988
 
Banesa ndahet në:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhomë gjumi (njëra dhomë ka banjo)
– Dhomë pune
– 2 Banjo
– WC
– 4.6 ari oborr (tarracë)
Karakteristikat që do ti pëlqeni:
– Sistemi i ngrohjes me Termokos
– Privatësi maksimale
– Garazhë dhe depo
– Pamje të bukur të qytetit nga tarraca
– Dysheme parket
– Kuzhinë verore në tarracë
 
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
Ashensor
Mirëmbajtje
Ngrohje qëndrore
Parking për musafir
Parking të brendshëm
Parking të jashtëm

Penthouse 254 m² me 4.6 ari oborr

Sipas marrëveshjes
Kategoria:
Patundshmëri
Nënkategoria:
Banesa
Adresa dhe vendi:
Kalabria, Prishtinë
Madhësia:
254 m2
Mobilimi:
E pa mobiluar
Dhoma gjumi:
3
Banjo:
3
Offer ID #18988

Kontakto

  Kompani biznesi
  Prishtinë
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch