Samsung ACTIVE 2 SM-R820NSDASEE 44mm GOLD Android Watch - Elektronikë
Samsung ACTIVE 2 SM-R820NSDASEE 44mm GOLD Android Watch - Elektronikë
€ 399,00
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Android Watch
Adresa ose vendi:
Pristina
Marka:
Samsung
Ngjyra:
Ari
Offer ID #20515
Offer ID #20515

Garancion: 24 muaj

* Tipi: Galaxy Watch Active2, 44mm Gold
* Ekran: Super AMOLED 1.4″ (34.5mm), Touch screen
* Rezulucioni: 360 x 360 pixels
* Rezistenca: 5ATM, IP68, MIL-STD-810G
* Platforma: Tizen 4.0
* CPU: Dual-core 1.15 GHz Cortex-A53
* Chipset: Exynos 9110 (10 nm)
* Memorja: 4 GB, 768 MB Ram
* Audio: S voice, microphone, audio recording, built-in speaker, calling function
* GPS: GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
* Funksionet: Call & sms notification, weather display,…

Samsung ACTIVE 2 SM-R820NSDASEE 44mm GOLD Android Watch - Elektronikë

€ 399,00
Kompani biznesi
Adresa ose vendi:
Pristina
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Android Watch
Marka:
Samsung
Ngjyra:
Ari
Offer ID #20515
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch