Samsung Galaxy A51 Celularë - Elektronikë
Samsung Galaxy A51 Celularë - Elektronikë
€ 289,00
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Adresa ose vendi:
Pristina
Marka:
Samsung
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20190
Offer ID #20190

Telefon Samsung Galaxy A51 Black

Madhësia: 6.5 inch 
Rezolucioni: 1080 x 2400 pixels 
Memorien: 4GB 
Kapacitetin: 64GB 
Procesori: Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) 
Kamera Kryesore: – 48MP, 12MP, 5MP, 5MP 
Kamera Selfi: 32MP 
Bateria: 4000mAh

24 Muaj Garancion

Samsung Galaxy A51 Celularë - Elektronikë

€ 289,00
Kompani biznesi
M2, Prishtinë
Adresa ose vendi:
Pristina
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Marka:
Samsung
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20190
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch