Seat Ateca 2.0 TDI 4DRIVE Veturë 2016 - Automjet
Seat Ateca 2.0 TDI 4DRIVE Veturë 2016 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2016
Marka:
Seat
Modeli:
Ateca
Kilometra:
106'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21599
Offer ID #21599
 • Year 2016
 • Make SEAT
 • Model ATECA
 • Body Style SUV
 • Mileage 106000
 • Transmission Automatic
 • Drivetrain 4WD
 • Engine 2.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim 4DRIVE
 • Exterior Color White
 • Interior Color Black
360°-Kamera
4×4
ABS
Airbag
Alarm
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Drita laserike
Dritare elektrike
Dritat e ditës
Dritë atuomatike për kthesa
Federët me ajr
Isofix
Klimë (AC)
Navigation

Seat Ateca 2.0 TDI 4DRIVE Veturë 2016 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2016
Marka:
Seat
Modeli:
Ateca
Kilometra:
106'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21599
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch