Seat Ibiza FR 1.4 TSI Veturë 2010 - Automjet
Seat Ibiza FR 1.4 TSI Veturë 2010 - Automjet
€ 8.500,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Viti i prodhimit:
2010
Marka:
Seat
Modeli:
Ibiza
Kilometra:
155'025 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Benzinë
Offer ID #21869
Offer ID #21869
•110 KW | 150 PS
•Senzora | Karriga me nxemje | Panoram
•Liber Servisi
•Doganuar para 2 muajsh
info: +383 (0) 49 144 779
Rr.Bujanocit, Gjilan.
ABS
Airbag
Dritare elektrike
Klimë (AC)
Ulëse lëkure

Seat Ibiza FR 1.4 TSI Veturë 2010 - Automjet

€ 8.500,00
Kompani biznesi
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2010
Marka:
Seat
Modeli:
Ibiza
Kilometra:
155'025 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Benzinë
Offer ID #21869
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch