Seat Ibiza iTech 1.2 TSI Veturë 2014 - Automjet
Seat Ibiza iTech 1.2 TSI Veturë 2014 - Automjet
€ 8.700,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Viti i prodhimit:
2014
Marka:
Seat
Modeli:
Ibiza
Kilometra:
157'095 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Kaltërt
Lloji i karburantit:
Benzinë
Offer ID #21898
Offer ID #21898
•2014 | 157095 KM
•77 KW | 105 PS
•Navi | Senzora
•Liber Servisi
•Financim deri 80% me norm interesi vjetor 4.92% nga TEB Banka.
•Mundesi shitje pa doganë(export) IM7
info: +383 (0) 49 144 779
Rr.Bujanocit, Gjilan.
ABS
Airbag
Dritare elektrike
E doganuar
Klimë (AC)
Navigation

Seat Ibiza iTech 1.2 TSI Veturë 2014 - Automjet

€ 8.700,00
Kompani biznesi
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2014
Marka:
Seat
Modeli:
Ibiza
Kilometra:
157'095 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Kaltërt
Lloji i karburantit:
Benzinë
Offer ID #21898
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch