Comodita SPRING NATURE ANGELICA 3 PCS Pajisje shtëpiake
Comodita SPRING NATURE ANGELICA 3 PCS Pajisje shtëpiake
€ 22,00
Kategoria:
Artikuj
Nënkategoria:
Pajisje shtëpiake
Adresa dhe vendi:
Pristina
Marka:
Comodita
Modeli:
SPRING NATURE ANGELICA 3 PCS
Offer ID #19284
Offer ID #19284

Me Përmbajtje Pambuku, Shtoni Freskinë Shtratit Tuaj. Dizajne Të Inspiruara Nga Natyra Në Stinën E Pranveres, Zgjedhni Atë Që I Përshtatet Më Së Miri Dhomës Tuaj Të Gjumit. Butësia E Pambukut Dhe Dizajni Joshës E Bën Dhomën Tuaj Të Gjumit Magjike. Përjetoni Qetësinë Dhe Rehatinë Që Ju Duhet Për Të Bërë Gjumin Më Cilësor. Të Përbëra Nga Materiali 100% Pambuk, Ky Set Çarçafësh Ju Mundëson Ambient Higjienik Larg Alergjive Dhe Bakterieve.

 • Mik I Lëkurës Tuaj
 • Vetëajrosës
 • Të Përshtatshme Për T’u Pastruar Në Makinë Larëse
 • 100% Pambuk
 • Antialergjik

Seti Për 1 Person Përmban:
1 X Këllëf Jorgani 160x200cm
1 X Çarçaf I Dyshekut 160x240cm
1 X Këllëf Jastëku 50x70cm

Comodita SPRING NATURE ANGELICA 3 PCS Pajisje shtëpiake

€ 22,00
Kategoria:
Artikuj
Nënkategoria:
Pajisje shtëpiake
Marka:
Comodita
Modeli:
SPRING NATURE ANGELICA 3 PCS
Offer ID #19284

Kontakto

  Kompani biznesi
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch
  Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
  © tugja.com / @outwork.ch