Opel Insignia 2.0 CDTI Veturë 2011 - Automjet
Opel Insignia 2.0 CDTI Veturë 2011 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Priština
Viti i prodhimit:
2011
Marka:
Opel Insignia
Modeli:
2.0 CDTI
Kilometra:
214'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Manuel
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel

Shitet opel insignia 2.0 diesel, viti 2011 ne gjendje shume te mire mekanike dhe opotike, e sapo servisuar komplet, shpenzime te vogla si dhe nuk ka nevoj per investime vetura eshte ne gjendje perfekte.

2 pare goma, dimrit dhe veres te reja.

Ju garantoj per kilometra dhe mund ta kontrolloni ku te doni brenda Prishtines.

Per marakli te opelit vlen te ceket qe vetura eshte model 2011 e nalt dhe eshte shume me e avancuar se modelet e me hershme.

ABS
Airbag
Alarm
Bordcomputer
E doganuar
ESP
Hands-free kit (Adapter)
Isofix
Klimë (AC)

Opel Insignia 2.0 CDTI Veturë 2011 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Numri kontaktues:
044 475 206
Adresa ose vendi:
Priština
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2011
Marka:
Opel Insignia
Modeli:
2.0 CDTI
Kilometra:
214'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Manuel
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #19935
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch