Volkswagen Golf VII Veturë 2015 - Automjet
Volkswagen Golf VII Veturë 2015 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Vučitrn
Viti i prodhimit:
2015
Marka:
Volkswagen Golf
Modeli:
VII
Kilometra:
150'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Manual
Ngjyra:
Kaltër
Lloji i karburantit:
Diesel
 • ABS

 • Radio

 • Bluetooth

 • TV

 • Senzorë parkimi

 • Dritare elektrike

 • Klimë(AC)

 • Immobilizer

 • Xhama me ngrohje

 • Airbag

 • Alarm

 • Mbyllje qendrore

 • Drita mjegulle

 • ESP

 • Pasqyra elektrike

 • Spoilerë

 • CD

 • Hands-free kit(Adapter)

 • EDS

 • Fellne

 • Ulëse me nxemje

 • Kompjuter

 • Ngjyrë metalike

 • TCS

 • Senzorë shiu

 • Autopilot

 • Navigacion

 • Timon multifunksional

ABS
Airbag
Alarm
Autopilot
Bluetooth
Dritare elektrike
ESP
Klimë (AC)
Navigation

Volkswagen Golf VII Veturë 2015 - Automjet

Me qira Veturë
Volkswagen Golf
Sipas marrëveshjes
Numri kontaktues:
049703505
Adresa ose vendi:
Vučitrn
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2015
Marka:
Volkswagen Golf
Modeli:
VII
Kilometra:
150'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Manual
Ngjyra:
Kaltër
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #19956
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch