Volkswagen Passat 3BG 1.9 Automatik Veturë 2003 - Automjet
Volkswagen Passat 3BG 1.9 Automatik Veturë 2003 - Automjet
€ 3.800,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Pristina
Viti i prodhimit:
2003
Marka:
Volkswagen Passat
Modeli:
3BG
Kilometra:
374'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #23434
Offer ID #23434

Shes veturën Volkswagen Passat 1.9 Automatik në gjendje shumë të rregulltë.

Ka 5 ulëse dhe 5 dyer.

Kontrollë në timon. Tempomat.

96 KW

Kilometra të kaluara i ka 374.000. 

Vetura nuk ka regjistrim.

Është shumë e përshtatshme për familjarë.

Të gjithë të interesuarit mund të me shkruajnë apo kontaktojnë në 044 280 631.

ABS
Airbag
Alarm
Binarët e çatisë
E doganuar
ESP
Klimë (AC)

Volkswagen Passat 3BG 1.9 Automatik Veturë 2003 - Automjet

Në shitje Veturë
Volkswagen Passat
€ 3.800,00
Granit
Shitës privat
Adresa ose vendi:
Pristina
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2003
Marka:
Volkswagen Passat
Modeli:
3BG
Kilometra:
374'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #23434
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch