VW Golf VII 1.6 TDI COMFORTLINE Veturë 2018 - Automjet
VW Golf VII 1.6 TDI COMFORTLINE Veturë 2018 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2018
Marka:
VW
Modeli:
Golf VII
Kilometra:
156'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21262
Offer ID #21262
  • Year 2018
  • Make VOLKSWAGEN
  • Model GOLF
  • Body Style Hatchback
  • Mileage 156.000
  • Transmission Automatic
  • Engine 2.0
  • Fuel Type Diesel
  • Exterior Color White
  • Interior Color Black
360°-Kamera
ABS
Airbag
Alarm
Bluetooth
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Klimë (AC)
Navigation

VW Golf VII 1.6 TDI COMFORTLINE Veturë 2018 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2018
Marka:
VW
Modeli:
Golf VII
Kilometra:
156'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21262
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch