VW Golf VII 2.0 GTD FACELIFT Veturë 2018 - Automjet
VW Golf VII 2.0 GTD FACELIFT Veturë 2018 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2018
Marka:
VW
Modeli:
Golf VII
Kilometra:
134'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Manuel
Ngjyra:
Kuqe e errët
Offer ID #21406
Offer ID #21406
 • Year 2018
 • Make VOLKSWAGEN
 • Model GOLF
 • Body Style Hatchback
 • Mileage 134000
 • Transmission Manual
 • Engine 2.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim FACELIFT
 • Exterior Color Dark Red
 • Interior Color Black
ABS
Airbag
Alarm
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Dritë atuomatike për kthesa
Klimë (AC)
Navigation
Sport

VW Golf VII 2.0 GTD FACELIFT Veturë 2018 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2018
Marka:
VW
Modeli:
Golf VII
Kilometra:
134'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Manuel
Ngjyra:
Kuqe e errët
Offer ID #21406
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch