VW Sharan 2.0 TDI Bluemotion DSG Panorama Veturë 2013 - Automjet
VW Sharan 2.0 TDI Bluemotion DSG Panorama Veturë 2013 - Automjet
€ 10.500,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Viti i prodhimit:
2013
Marka:
VW
Modeli:
Sharan
Kilometra:
200'565 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21937
Offer ID #21937
•VW Sharan 2.0 TDI Bluemotion DSG Panorama ??
•7 Ulse
•2013 | 200565 KM
•103 KW | 140 PS
•Navi | Senzora | Ecosystem
•Sapo servisuar ne Zvicer ??
•Liber Servisi
•Financim deri 80% me norm interesi vjetor 4.92% nga TEB Banka.
•Mundesi shitje pa doganë(export) IM7
info: +383 (0) 49 144 779
Rr.Bujanocit, Gjilan.
ABS
Airbag
Alarm
Dritare elektrike
Klimë (AC)
Navigation

VW Sharan 2.0 TDI Bluemotion DSG Panorama Veturë 2013 - Automjet

€ 10.500,00
Kompani biznesi
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Adresa ose vendi:
Dëshmorët e Kombit, Gjilan
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2013
Marka:
VW
Modeli:
Sharan
Kilometra:
200'565 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21937
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch