VW Tiguan 2.0 TDI R-LINE 4MOTION 190HP Veturë 2017 - Automjet
VW Tiguan 2.0 TDI R-LINE 4MOTION 190HP Veturë 2017 - Automjet
Sipas marrëveshjes
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
VW
Modeli:
Tiguan
Kilometra:
91'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Kaltërt
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21251
Offer ID #21251
 • Year 2017
 • Make VOLKSWAGEN
 • Model TIGUAN
 • Mileage 91000
 • Transmission Automatic
 • Drivetrain 4WD
 • Engine 2.0
 • Fuel Type Diesel
 • Trim R-LINE , 4MOTION
 • Exterior Color Blue
 • Interior Color Black & White
360°-Kamera
4×4
ABS
Airbag
Bordcomputer
Drita Bi-Xenon
Dritare elektrike
Dritë atuomatike për kthesa
Federët me ajr
Isofix
Klimë (AC)
Sport

VW Tiguan 2.0 TDI R-LINE 4MOTION 190HP Veturë 2017 - Automjet

Sipas marrëveshjes
Kompani biznesi
M2, Çagllavicë
Adresa ose vendi:
M2, Çagllavicë
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2017
Marka:
VW
Modeli:
Tiguan
Kilometra:
91'000 km
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automat
Ngjyra:
Kaltërt
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #21251
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch