VW Touareg R Line 4X4 Veturë 2012 - Automjet
VW Touareg R Line 4X4 Veturë 2012 - Automjet
€ 16.200,00
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Adresa ose vendi:
Priština
Viti i prodhimit:
2012
Marka:
VW Touareg
Modeli:
R Line 4X4
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
 • Motorr 3.0 -245 Ps
 • Automatik Tiptronik 8 Shpejtsi
 • Navigacion Tmadh
 • Klimatronik Dy Zonale
 • Komanda ne timon
 • Tempomat
 • Drita Xenon Bi Xenon me levizje robotike + Led
 • Karrika Me Nxemje + Levizje Elektronike
 • Hapja dhe Mbyllja e Bagazhit Ne Menyr Elektronike
 • Senzora Parkingu para dhe mass
 • Radio CD+ Free DVD – Usb Aux
 • Fellne 21
 • Te Gjitha Serviset E Kryer Gjendje Prefekte
 • I importuar nga Gjermani n’Dhjetor 2018 regjistrimi i dyt Rks

VW Touareg R Line 4X4 Veturë 2012 - Automjet

€ 16.200,00
Numri kontaktues:
044555005
Adresa ose vendi:
Priština
Kategoria:
- Automjet
Nënkategoria:
Veturë
Viti i prodhimit:
2012
Marka:
VW Touareg
Modeli:
R Line 4X4
Ndërruesi i shpejtësisë:
Automatik
Ngjyra:
Zezë
Lloji i karburantit:
Diesel
Offer ID #19914
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch