XIAOMI REDMI 8 3/32 ONYX Celularë - Elektronikë
XIAOMI REDMI 8 3/32 ONYX Celularë - Elektronikë
€ 139,00
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Adresa ose vendi:
Pristina
Marka:
XIAOMI
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20523
Offer ID #20523

Garancion: 24 muaj
* Android 10.0
* Ekran: 6.22″ IPS LCD, 400 nits
* Rezolucioni: 720 x 1520 pixels,
* Cpu: Octa-core (4×1.95 GHz Cortex-A53 & 4×1.45 GHz Cortex A53)
* Kamera: Single 12MP, depth 2MP, Front: 8MP
* Video: 1080p@30fps
* Memorje: 32 GB, 3 GB RAM
* Bateria Li-Po 5000 mAh
* Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
* USB Type-C 2.0

XIAOMI REDMI 8 3/32 ONYX Celularë - Elektronikë

€ 139,00
Kompani biznesi
Adresa ose vendi:
Pristina
Kategoria:
- Elektronikë
Nënkategoria:
Celularë
Marka:
XIAOMI
Ngjyra:
Zezë
Offer ID #20523
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch
Platforma tugja.com ju mundëson zgjidhjen më të madhe për blerje, shitje, lëshim a marrje me qira të shtëpive, veturave, apartamenteve, pronave dhe të të gjitha produkteve të tjera, apo kërkime/publikime për vende pune.
© tugja.com / @outwork.ch