Opel Insignia 2.0 CDTI Car 2011 - Car
Opel Insignia 2.0 CDTI Car 2011 - Car
Contact for a price
Category:
- Car
Subcategory:
Car
Address or country:
Priština
Year of manufacture:
2011
Brand:
Opel Insignia
Model:
2.0 CDTI
Kilometers:
214'000 km
Gear shifter:
Manuel
Color:
Zezë
Type of fuel:
Diesel

Shitet opel insignia 2.0 diesel, viti 2011 ne gjendje shume te mire mekanike dhe opotike, e sapo servisuar komplet, shpenzime te vogla si dhe nuk ka nevoj per investime vetura eshte ne gjendje perfekte.

2 pare goma, dimrit dhe veres te reja.

Ju garantoj per kilometra dhe mund ta kontrolloni ku te doni brenda Prishtines.

Per marakli te opelit vlen te ceket qe vetura eshte model 2011 e nalt dhe eshte shume me e avancuar se modelet e me hershme.

ABS
Air conditioning (AC)
Airbag
Alarm
Bordcomputer
Customs cleared
ESP
Hands-free kit (Adapter)
Isofix

Opel Insignia 2.0 CDTI Car 2011 - Car

For sale Car
Opel Insignia
Contact for a price
Contact number:
044 475 206
Address or country:
Priština
Category:
- Car
Subcategory:
Car
Year of manufacture:
2011
Brand:
Opel Insignia
Model:
2.0 CDTI
Kilometers:
214'000 km
Gear shifter:
Manuel
Color:
Zezë
Type of fuel:
Diesel
Offer ID #19935
The tugja.com platform provides you with the largest solution for buying, selling, letting or renting houses, cars, apartments, properties and all other products, or searching/publishing for jobs.
© tugja.com
The tugja.com platform provides you with the largest solution for buying, selling, letting or renting houses, cars, apartments, properties and all other products, or searching/publishing for jobs.
© tugja.com